Polityka Prywatności

Nasze cele i motywacje

Naszym punktem wyjścia w rozmowie o danych są szczerość i dbałość o relacje. Wierzymy, że najlepszym podejściem jest wzajemne komunikowanie swoich prawdziwych intencji i potrzeb co jest podstawą do znajdowania najlepszych dla wszystkich rozwiązań.

Zależy nam na tym, aby tworzyć jak największą wartość dodaną. Różni ludzie mają różne potrzeby i chcemy wyjść temu naprzeciw. Chcemy dać użytkownikom jak największy wpływ na definiowanie rozwoju funkcjonalności oraz personalizacje. Wraz z rozwojem będziemy prosić naszych użytkowników o coraz więcej informacji o ich preferencjach i stwarzać możliwości dawania nam informacji zwrotnej.

Jednocześnie chcemy wychodzić jak najdalej naprzeciw obawom i potrzebie bezpieczeństwa naszych użytkowników. Zawsze będziesz miał/a pełną kontrolę nad tym jakie dane udostępniasz i mógł/mogła je zmieniać.

Dla nas bezpieczeństwo nie jest tylko kwestią zabezpieczania danych, ale przede wszystkim kwestią komfortu psychicznego i zaufania między nami, a użytkownikami, że dobrze wykorzystujemy ich dane. Możecie na nas liczyć, że zawsze będziemy się tym kierować.

Administrator danych osobowych

Administratorem danych osobowych jest Sieć Sensownego Biznesu Dawid Sokołowski, ul. Generalska 52/2, 94-245 Łodź, NIP: 727-270-13-58, który jest właścicielem marki Zwyczajny Obiad.

Dane wymagane podczas rejestracji:

Do zarejestrowania się w aplikacji Zwyczajny Obiad konieczna jest zgoda na udostępnienie danych przekazanych przez użytkownika w serwisie społecznościowym facebook oraz odpowiedzenie na pytania dotyczące preferencji jedzeniowych

Dane ujawniane o Użytkowniku:

Dla prawidłowego funkcjonowania aplikacji dla innych użytkowników widoczne są następujące dane:

Imię oraz informacje i materiały przesłane przez użytkownika np. zdjęcia lub rekomendacje. Przy zapraszania na swoje posiłki zawsze widoczna jest jedynie losowa lokalizacja w promieniu 300 m od prawdziwej lokalizacja – oznacza to, że dokładna lokalizacja nie jest ujawniana. Lokalizacja może być dowolnie zmieniana.

Aby móc umówić się na wspólny posiłek wymagane jest podanie numeru telefonu i jego weryfikacja. Jest to konieczne dla zapewnienia bezpieczeństwa oraz łatwości umawiania się. Numer telefonu nie jest widoczny dla innych użytkowników

Informacje wysyłane do Użytkownika

Aby ułatwić korzystanie ze Zwyczajnego stworzyliśmy system powiadomień. Oznacza to, że będziemy wysyłać e-maile i push notyfikacje. Będą one dotyczyć aktywności w Zwyczajnym oraz ważnych zmian w aplikacji

Przechowywanie i bezpieczeństwo informacji

Dokładamy wszelkich starań, aby dane użytkowników były bezpieczne. Przeprowadziliśmy audyt bezpieczeństwa i wyeliminowaliśmy najważniejsze potencjalne zagrożenia. Zamierzamy ciągle rozwijać nasze procedury bezpieczeństwa i stale zwiększać poziom bezpieczeństwa informacji.

Prawo do weryfikacji, modyfikacji i usunięcia danych osobowych.

Klikając „zgadzam się” godzisz się na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z tą polityką prywatności. W każdej chwili masz prawo wglądu do swoich danych oraz dysponujesz możliwością ich aktualizacji oraz usunięcia. Aby zapobiec powtórnej rejestracji osób łamiących regulamin Zwyczajnego możemy odmówić usunięcia danych niezbędnych do zablokowania możliwości ponownej rejestracji.