Nasze cele i motywacje

Naszym punktem wyjścia w rozmowie o danych są szczerość i dbałość o relacje. Wierzymy, że najlepszym podejściem jest wzajemne komunikowanie swoich prawdziwych intencji i potrzeb co jest podstawą do znajdowania najlepszych dla wszystkich rozwiązań.

Zależy nam na tym, aby tworzyć jak największą wartość dodaną. Różni ludzie mają różne potrzeby i chcemy wyjść temu naprzeciw. Chcemy dać użytkownikom jak największy wpływ na definiowanie rozwoju funkcjonalności oraz personalizacje. Wraz z rozwojem będziemy prosić naszych użytkowników o coraz więcej informacji o ich preferencjach i stwarzać możliwości dawania nam informacji zwrotnej.

Jednocześnie chcemy wychodzić jak najdalej naprzeciw obawom i potrzebie bezpieczeństwa naszych użytkowników. Zawsze będziesz miał/a pełną kontrolę nad tym jakie dane udostępniasz i mógł/mogła je zmieniać. Szanujemy również brak chęci udostępniania danych, a także personalizacji co można odpowiednio zaznaczyć w zakładce Ustawienia.

Dla nas bezpieczeństwo nie jest tylko kwestią zabezpieczania danych, ale przede wszystkim kwestią komfortu psychicznego i zaufania między nami, a użytkownikami, że dobrze wykorzystujemy ich dane. Możecie na nas liczyć, że zawsze będziemy się tym kierować.

Administrator danych osobowych

Administrator danych osobowych Administratorem danych osobowych jest Sieć Sensownego Biznesu Dawid Sokołowski, ul. Generalska 52/2, 94-245 Łodź, NIP: 727-270-13-58, który jest właścicielem marki Zwyczajny Obiad.

Dane wymagane podczas rejestracji:

Do zarejestrowania się w zwyczajny.pl konieczna jest zgoda na udostępnienie danych przekazanych przez użytkownika w serwisie społecznościowym facebook, odpowiedzenie na pytania dotyczące preferencji jedzeniowych oraz podanie swojej głównej lokalizacji.

Dane ujawniane o Użytkowniku:

Dla prawidłowego funkcjonowania aplikacji dla innych użytkowników widoczne są następujące dane: Imię, zainteresowania, materiały przesłane przez użytkownika np. zdjęcia lub rekomendacje. Widoczna jest także lokalizacja zrandomizowana w promieniu 300 m – oznacza to, że dokładna lokalizacja nie jest ujawniana. Lokalizacja może być dowolnie zmieniana w ustawieniach aplikacji. Jeśli nie chcesz podawać swojej lokalizacji zachęcamy do wpisania jedynie nazwy miejscowości. Zamierzamy również wykorzystywać niektóre zdjęcia oraz rekomendacje do promowania Zwyczajnego. Możesz nie wyrazić na to zgody w zakładce Ustawienia. Aby móc umówić się na wspólny posiłek wymagane jest podanie numeru telefonu i jego weryfikacja. Jest to konieczne dla zapewnienia bezpieczeństwa oraz łatwości umawiania się. Numer telefonu widoczny jest wyłącznie po akceptacji zaproszenia na wspólny posiłek.

Informacje wysyłane do Użytkownika

Aby ułatwić korzystanie ze Zwyczajnego stworzyliśmy system notyfikacji. Oznacza to, że będziemy wysyłać e-maile, i push notyfikacje. Będą one dotyczyć aktywności w Zwyczajnym oraz ważnych zmianach. W wyjątkowo rzadkich i ważnych sytuacjach będziemy również wysyłać smsy. Masz możliwość ograniczenia ilości wysyłanych powiadomień do najważniejszych, a nawet ich kompletnego wyłączenia w zakładce ustawień.

Przechowywanie i bezpieczeństwo informacji

Dokładamy wszelkich starań, aby dane użytkowników były bezpieczne. Przeprowadziliśmy audyt bezpieczeństwa i wyeliminowaliśmy najważniejsze potencjalne zagrożenia. Zamierzamy ciągle rozwijać nasze procedury bezpieczeństwa i stale zwiększać poziom bezpieczeństwa informacji.

Prawo do weryfikacji, modyfikacji i usunięcia danych osobowych.

Klikając „zgadzam się” godzisz się na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z tą polityką prywatności. W każdej chwili masz prawo wglądu do swoich danych oraz dysponujesz możliwością ich aktualizacji oraz usunięcia poprzez zakładkę Ustawienia wewnątrz aplikacji. Aby zapobiec powtórnej rejestracji osób łamiących regulamin Zwyczajnego możemy odmówić usunięcia danych niezbędnych do zablokowania możliwości ponownej rejestracji.